İADE VE İPTAL PROSEDÜRÜ


Firmamızdan satılan tüm ürünler, orijinal olup spot ürünler olmadığından, firmamız garantisi altındadır.İade süresiİade hakkından faydalanabilmeniz için; yapılan satışın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun Kapsamına giren bir satım sözleşmesine dayanması; iadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.


İade şartları


·İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde olması gereken öğeler aşağıda sıralanmıştır.

·Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve www.ledvitrini.com adresinden "İLETİŞİM FORMU” bölümünde bulunan arıza formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu form doldurulmadan yapılacak iade talepleri kabul edilmeyecektir. Bu hakkın kullanılması halinde, size veya 3. kişiye teslim edilen ürüne ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur.

·İadenizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. (LÜTFEN KARGOYA ALICI OLARAK Göksel Seçer / Seçer Aydınlatma OLARAK BELİRTİN)Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız. İade kargonuz Göksel Seçer / Seçer Aydınlatma.' e ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve iade talebiniz olumlu karşılandığı takdirde ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

·Satıcıdan kaynaklanmayan herhangi bir sebepten dolayı ürün iadesi yapılmak istendiği takdirde kargo bedeli kesilerek ürün bedeli alıcıya geri ödenir.

·Bu işlemin süresi 3 ila 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.