Menu
Sepet

Led Kontrol Cihazları

Marka: 25LED Model: RGBA-K-FL 6A
RGB Led Kontrol Cihazı 6A, Led Kontrol Cihazları Kontrolörün ana rolü, dokunmatik test yöntemi ile RGB ve tek renk LED ürünlerin uzaktan kumanda ile test edilmesini ve Dimmer özelliği ile de ışığın lümeninin azaltılıp artırılması sağlamasıdır.Aydınlatma kontrolü için tasarlanmış olan kontr..
46,64TL
Marka: 25LED Model: LM-CTRL-M011
RGB Led Kontrol Cihazı 24A, Led Kontrol Cihazları Kontrolörün ana rolü, dokunmatik test yöntemi ile RGB ve tek renk LED ürünlerin uzaktan kumanda ile test edilmesini ve Dimmer özelliği ile de ışığın lümeninin azaltılıp artırılması sağlamasıdır.Aydınlatma kontrolü için tasarlanmış olan kont..
233,84TL
Marka: 25LED Model: RGBA-K-FL 36A
RGB Led Kontrol Cihazı 36A, Led Kontrol Cihazları Kontrolörün ana rolü, dokunmatik test yöntemi ile RGB ve tek renk LED ürünlerin uzaktan kumanda ile test edilmesini ve Dimmer özelliği ile de ışığın lümeninin azaltılıp artırılması sağlamasıdır.Aydınlatma kontrolü için tasarlanmış olan kont..
148,18TL
Marka: 25LED Model: RGB-DK
RGB Dokunmatik Kumanda, Led Kontrol Cihazları Kontrolörün ana rolü, dokunmatik test yöntemi ile RGB ve tek renk LED ürünlerin uzaktan kumanda ile test edilmesini ve Dimmer özelliği ile de ışığın lümeninin azaltılıp artırılması sağlamasıdır.Aydınlatma kontrolü için tasarlanmış olan kontrolörün, duvar..
219,99TL
Marka: 25LED Model: RGB-TEK
RGB Tekrarlayıcı, Led Kontrol Cihazları Kontrolörün ana rolü, dokunmatik test yöntemi ile RGB ve tek renk LED ürünlerin uzaktan kumanda ile test edilmesini ve Dimmer özelliği ile de ışığın lümeninin azaltılıp artırılması sağlamasıdır.Aydınlatma kontrolü için tasarlanmış olan kontrolörün, d..
93,44TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)