Menu
Sepet

Teslimat Bilgisi

1. 18 yaşından küçük kişiler www.ledvitrini.com'dan alışveriş yapamaz.

2. www.ledvitrini.com üzerinden kredi kartı (VISA, MasterCard) banka havalesi ve kapıda ödeme ile alışveriş yapılabilir.

3. 2 gün içinde EFT ve/veya havalesi yapılmayan sipariş iptal edilir. Siparişin işleme alınma zamanı, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı veya banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır.

4. www.ledvitrini.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye/irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Sadece sevk irsaliyesi ile gönderilen ürünlerin faturaları, bilahare fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir.

5. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen ürün bilgisi ve fiyat hatalarından www.ledvitrini.com sorumlu tutulamaz.

6. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir.

7. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

8. www.ledvitrini.com'da satışta bulunan ürünlere ilişkin stok durumu tedarikçi firma stoklarından güncellenmektedir. Tedarikçi firmanın stoklarında güncellemeye rağmen, elde olmayan sebeplerden dolayı tükenmiş olan ürünlerin gönderim süresi uzayabilir. Bu durumda müşteriye telefon veya e-posta yolu ile bilgilendirilir. Müşterinin talebine göre sipariş değiştirilebilir, gönderim beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir.

9. Siparişin iptali durumunda ödeme kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade, ödeme banka ile yapılmışsa müşterinin belirttiği bir banka hesabına iade edilir.

10. Onaylanmış siparişin, teslimatı www.ledvitrini.com’un anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile yapılacaktır.

11. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paket kabul edilmeyip, kargo yetkilisi ile birlikte tutanak tutulmalıdır. Tutanak durum [email protected] e-posta aracılığıyla veya iletişim formumuz kanalı bildirilmelidir.

12. Genel olarak, satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, Bataryasını devreye almadan, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde faturası ile iade edebilirsiniz.

13. Siparişi onaylanan Güvenlik Sistemleri kategorisi ürünü, 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

14. www.ledvitrini.com'dan alışveriş yapan herkes yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.